Pedagogický zbor
Šk. rok 2022 - 2023
Šk. rok 2021 - 2022
Šk. rok 2020-2021
Šk. rok 2022 - 2023
Šk. rok 2021 - 2022
Šk. rok 2020-2021
Vedúca: Mgr. Monika Vargová
Členovia: triedni učitelia 1. stupňa
Mgr.T. Hanicová, Mgr.M. Vargová, Mgr.E. Lapidesová, Mgr.L. Tóthová, Mgr.N. Hudecová, Mgr.B. Kadlečíková, Mgr.Z. Jakubišinová, Mgr.S. Gombosová, Mgr.D. Dudoňová, Mgr.V. Slezáková, Mgr.B. Jurikovičová, Mgr. Ľ. Lašáková, Mgr.K. Trubanová, Mgr. P. Kolesárová, Mgr. A Križanová, Mgr. M. Podolská
MZ školský klub detí (ŠKD)
Vedúca: Mgr. Petra Kicková
Členovia: vychovávatelia ŠKD
K. Baranová, D. Gregušová, Mgr.P. Kicková, Mgr.M. Štrbáková, Z. Adamovičová, G. Zemánková, Mgr.A. Benianová, Mgr.I. Majgotová, Ján Červenák, Mgr. D. Matušíková, Mgr. N. Simandelová, Mgr. Z. Pechníková, Mgr. N. Hudecová, Mgr. S. Brčák, Mgr. V. Gurvai, Mgr. M. Sláviková
PK Slovenský jazyk (SJL)
Vedúca: Mgr. Tatiana Kočišová
Členovia: Mgr. Tatiana Kočišová, Mgr. Adriana Lipková, Mgr. Mária Maďarová, Mgr.T. Škapíková, Mgr. D. Dančíková, Mgr. V. P. Kolajová
PK Nemecký jazyk (NEJ)
Vedúca: Mgr. Jana Vanderková
Členovia: Mgr. Hana Mokošová, Mgr. Ivica Kováčová, Mgr. Eva Lapidesová, Mgr. Viera Slezáková, Mgr. Katarína Strečanská, Mgr. Jana Vanderková, Mgr. Svetlana Vdoviaková, Mgr. J. Tomková, Mgr. J. Gabliková, Mgr. M. Ritomská
PK Anglický jazyk (ANJ)
Vedúca: Mgr. Rebecca Murray
Členovia: Mgr. Lucia Cochová, PaedDr. Monika Hulenová, Mgr. Miroslava Juhásová, Mgr.Beatrix Jurikovičová, Mgr. Adriana Lipková, Mgr. Mária Maďarová, Mgr. Nikola Gajdová, Mgr. Marta Ganderáková, Mgr. R. Murray, Mgr. V. Morvayová, Mgr. V. Pierucci Kolajová, Mgr. M. Sláviková, Mgr. A. Križanová, Mgr. P. Kolesárová
PK Matematika - fyzika - Informatika, Technika (MAT, FYZ, INF, THD)
Vedúca: Ing. Jana Zárecká
Členovia: Ing. Jana Zárecká, Ing. Jarmila Kazičková, PhDr. Michaela Šelcová, Mgr. Marta Ganderáková, Mgr. Miroslava Juhásová, Mgr. D. Koštová PhD., Mgr. Z. Jakubišinová
PK Biológia - chémia, Dejepis, Geografia (BIO, CGE, DEJ, GEG)
Vedúca: PaedDr. Michaela Balázsová
Členovia: PaedDr. Michaela Balázsová, Mgr. Nikola Gajdová, Mgr. Schweighoferová Rastislava, Mgr. T. Kočišová, Mgr. A. Lipková, Mgr. P. Bublavý, Mgr. V. Fekete, Mgr. M. Badura, Mgr. M. Kravčíková
PK Občianska náuka a výchovné predmety
Vedúca: Mgr. Terézia Škapíková
Členovia: Mgr. T. Škapíková, PaedDr. M. Balázsová, Mgr. P. Bublavý, Mgr. M. Cibičková, Mgr. M. Podolská, Mgr. V. Fekete, Mgr. Ing. R. Mikulová, Ing. J. Zárecká, Ing. J. Kazičková, Mgr. R. Schweighoferová, Mgr. V. P. Kolajová, Mgr. D. Dančíková, Mgr. M. Badura, Mgr. M. Kravčíková, Mgr. D. Matušíková, Mgr. D. Koštová PhD.
Šk. rok 2023-2024:
1.A – Zemánková Margita
1.B – Pechníková Zuzana, Mgr.
1.C – Gregušová Darina
1.D – Matušíková Dana, Mgr.
2.A – Kicková Petra, Mgr.
2.B –- Baranová Katka, Mgr.
2.C – Sláviková Martina, Mgr
2.D – Gurvai Viktor, Mgr
3.A – Adamovičová Zuzana
3.B – Červenák Ján
3.C – Majgotová Iveta, Mgr.
3.D – Hudecová Nora, Mgr
4.A – Veis Benianová Adriana, Mgr.
4.B – Brčák Samuel, Mgr.
4.C – Simandelová Nikoleta, Mgr.
4.D – delená
Šk. rok 2023-2024
Triedni učitelia:
V. A |
Mgr. Kováčová Ivica |
V. B |
PaedDr. Balázsová Michaela |
V.C |
Mgr. Vanderková Jana |
V. D |
Mgr. Schweighoferová Rastislava |
VI. A |
Mgr. Morvayová Veronika |
VI. B |
Ing. Zárecká Jana |
VI. D |
Mgr. Ganderáková Marta |
VII.A |
Mgr. Lipková Adriana |
VII. B |
Mgr. Dančíková Dominika |
VII. C |
Mgr. Škapíková Terézia |
VII.D |
Mgr. Vdoviaková Svetlana |
VIII.B |
Mgr. Gajdová Nikola |
VIII. C |
Mgr. Murray Rebecca |
VIII.D |
Mgr. Kočišová Tatiana |
IX. C |
Ing. Kazičková Jarmila |
IX. D |
Mgr. Maďarová Mária |
Netriedni učitelia:
Mgr. Badura Matej
Mgr. Bublavý Peter
Mgr. Cibičková Michala
Mgr. Cochová Lucia
Mgr. Fekete Vladimír
Mgr. Gabliková Jana
PaedDr. Hulenová Monika
Mgr. Juhásová Miroslava
Mgr. Kolajová Veronika
Mgr. Koštová Dominika PhD.
Mgr. Kravčíková Martina
Mgr. Ing. Mikulová Renáta, katechét
Mgr. Mokošová Hana
Mgr. Strečanská Katarína
PhDr. Šelcová Michaela
Mgr. Tomková Janeta
Šk. rok 2023-2024
Triedni učitelia / vychovávatelia ŠKD:
I. A |
Mgr. Križanová Alžbeta |
I. B |
Mgr. Gombosová Silvia |
I. C |
Mgr. Hanicová Tatiana |
I. D |
Mgr. Trubanová Klaudia |
II. A |
Mgr. Kolesárová Patrícia |
II. B |
Mgr. Vargová Monika |
II. C |
Mgr. Tóthová Lenka |
II. D |
Mgr. Lapidesová Eva |
III. A |
Mgr. Kadlečíková Beata |
III. B |
Mgr. Podolská Michaela |
III. C |
Mgr. Jakubišinová Zuzana |
III. D |
Mgr. Hudecová Nora |
IV. A |
Mgr. Dudoňová Dagmar |
IV. B |
Mgr. Lašáková Ľudmila |
IV. C |
Mgr. Slezáková Viera |
IV.D |
Mgr. Jurikovičová Beatrix |