Dátum | Názov podujatia | Organizátor | Miesto | Účasť - trieda | Čas | Popis akcie | Zodpovedný učiteľ |
28.3.-2.4 | Veľkonočné prázdniny | ||||||
3.4. | Športové maratónske hry | p.Dudoňová | DŠ Junácka | 4.A (5 detí) | doobeda | Športom ku zdraviu, postup do FINÁLE:-) | p.Dudoňová |
3.4. | Matematická olympiáda 6.,7.,8.ročník | CVČ | vybraní žiaci | doobeda | Obvodné kolo M6, M7, M8 | p.Zárecká | |
4.4. | Školské kolo logickej olympiády | p.Haffnerová | škola | žiaci s nadaním | doobeda | Školské kolo logickej olympiády | p.Haffnerová |
4.4. | Daphne - Lúčny svet | p.Slezáková | v triede 4.C | 4.C | 9.50 - 11.30 | Interaktívna prírodoveda | p.Slezáková |
do 4.4. | Vráťme knihy do škôl | BSK - projekt | škola | 4.A | v priebehu dňa | Písanie poviedok, súťaž | p.Dudoňová |
5.4. | Pozrieť sa strachu do očí | p.Majgotová | Bibiana | 3.C | 9.00 - 12.00 | Detský strach | p.Majgotová, p.Jakubišinová |
5.4. | Šmolkov svet - MAGIC | p.Dudoňová | Hodonínska u.l, Lamač | 4.A | 9.30 - 12.30 | Interaktívna zážitková pedagogika | p.Dudoňová |
9.4. | Pytagoriáda | výhercovia šk.kola | doobeda | Obvodné kolo P3, P4, P5 | p.Koštová | ||
10.4. | Obvodné kolo P7 | p.Kazičková | |||||
10.4. | Design Factory | p.Kicková | Design Factory Jarovce | 6.A | 8.30 - 11.30 | Vedecké podujatie - Presýpacia architektúra | p. Morvayová |
12.4. | Prespávačka v škole | p.Murray | škola | 8.C | večer, noc | Triedny teambuilding | p.Murray |
12.4. | Svet pána Brailla | p.Adamovičová | Mestská knižnica Klariská 16 | 3.A, 4.C | 14.00 - 15.00 | Spoznávame život zrakovo znevýhodnených | p.Adamovičová |
12.-13.4. | Zápis do 1.ročníka | škola, vedenie | škola | predškoláci | piatok 14.00-18.00 sobota 8.00-12.00 | Zápis do 1.ročníka | p.Mokošová |
15.4. | Pedagogická rada | vedenie | zborovňa | pedagógovia | 14.30 | Organizácia akcií, vyhodnotenie | vedenie |
15.4. | Beseda s Ivanom Bellom | p.Simandelová | KS Vajnorská 21 | 3.A, 4.C | 14.00 - 15.30 | Spoznať život prvého slovenského kozmonauta | p.Simandelová |
16.4. | Prekladateľská súťaž | PK ANJ | učebňa ANJ | 8.-9.roč. | doobeda | Prekladateľská súťaž v ANJ | p.Murray, p.Gajdová |
18.4. | Deň narcisov | Liga proti rakovine | Stanovištia BA-NM | vybraní žiaci 9.roč. | doobeda | Zbierka pre Ligu proti rakovine | p.Haffnerová, p.Kravčíková |
22.4. | Pedagogická rada | vedenie školy | zborovňa | pedag. zbor | 14-16.00 | Hodnotenie vých.-vzdel. výsledkov v 3. štvrťroku | vedenie školy, TU |
22.4. | Rada školy | Rada školy | školská jedáleň | členovia RŠ | 16.00-18.00 | Zasadanie Rady školy | p.Lašáková - predsedníčka RŠ |
24.4. | Darovanie krvi | škola + NTS | telocvičňa | rodičia, zam. | 8.00. - 12.00 | Darovanie krvi | p.Hulenová |
apríl | Exkurzia do Prírodovedného múzea | ŠKD | Prírodovedné múzeum | 4.A, 3.C, 2.A | 13.00 - 16.00 | Prehliadka múzea | p.Adamovičová |
apríl | Lesná pedagogika | škola | Horáreň Krasňany | 1.ročníky | doobeda | Mimoškolská zážitková pedagogika | TU + p.Kicková |
apríl | Prednáška - sexuálna výchova | škola | zborovňa | 7.,8.,9.roč. | doobeda | Prednáškak sexuálnej výchove - hygiena, návyky, prevencia | p.Balázsová |
apríl | IQ olympiáda | MENSA | škola | II.stupeň | doobeda | Všeobecný prehľad vedomostí | p.Lipková |
25.4. | Biologická olympiáda kat.D | IUVENTA | ZŠ Beňovského | 2 žiaci | doobeda | Účasť na okresnom kole BIO olympiády | p.Balázsová |
25.4. | Englishstar | PK ANJ | jedáleň | 4.-7.roč. | doobeda | Medzinárodná súťaž v ANJ | p.Murray |
26.4. | Čítanie psíkom | p.Majgotová | Mestská knižnica | 3.C | 9.00 - 12.00 | Tvorivé čítanie psíkom | p.Majgotová, p.Jakubišinová |
26.4. | Divadelné predstavenie Muflón Anciáš | p.Podolská | SND | 3.B | 9.00 - 12.00 | Rozvíjanie kultúrnej gramotnosti | p.Podolská |
27.4. | Brigáda ku Dňu Zeme | vedenie školy | školský dvor | učitelia, rodičia, žiaci | 9.00 - 13.00 | Brigáda ku Dňu Zeme | vedenie školy |
29.4.-7.5. | Jarný zber papiera | p.Ritomská | školský dvor | záujemci | pred vyučovaním | Jarný zber papiera | p.Ritomská |