ŠKD základné informácie

Zástupca ŠKD:    Mgr. Petra Kicková
                                         kickova.petraTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Vnútorný poriadok ŠKD  

Organizácia ŠKD + poplatky za ŠKD a spôsob platby

Prijímanie detí do ŠKD:

Deti sú prijímané na začiatku školskej dochádzky t.j.v prvom ročníku.Na základe žiadosti rodiča(dokument na stránke školy) je vydané rozhodnutie o prijatí do ŠKD.Rodičia na konci školského roka nahlásia p.vychovávateľke záujem o pokračovanie v dochádzke ŠKD pre nadchádzajúci školský rok.Prihlásenie do ŠKD je záväzné,žiadosť o odhlásenie je možné dať k druhému školskému polroku s uvedením dôvodu.

Rodičia detí 4.ročníkov,ktorí majú záujem o pokračovanie ŠKD aj v 5.ročníku, napíšu zástupkyni ŠKD žiadosť(v júni), ktorej bude riaditeľkou školy vyhovené len v prípade voľnej kapacity v ŠKD.


Odpustenie poplatkov za ŠKD:
Vážení rodičia,
na základe nového Všeobecne záväzného nariadenia mestskej časti Bratislava-Nové Mesto neplatí viacdetná rodina na tretie a každé ďalšie dieťa poplatok za ŠKD či MŠ. Nezáleží na tom, či všetky deti danej rodiny navštevujú rovnakú ZŠ s MŠ.
Poplatok za tretie dieťa bude odpustený len na základe žiadosti rodičov adresovanej škole. Ak všetky deti danej rodiny nenavštevujú rovnakú školu, rodič je povinný predložiť rodné listy detí.

Dokumenty na stiahnutie:
Žiadosť o prijatie dieťaťa do ŠKD
Žiadosť o odhlásenie dieťaťa z pravidelnej dochádzky do ŠKD