Úspechy žiakov: Olympiády_a_predmetové_súťaže Športové_súťaže

 

Šk. rok 2018/2019

V dňoch 3. a 4. júna 2019 našich úspešných futbalistov a futbalistky čakala zaslúžená odmena – účasť na Majstrovstvách Slovenska v Poprade.
Na Majstrovstvá Slovenska sa dostávajú len tí najlepší a naša škola tu ako jediná mala zastúpenie v oboch kategóriách, čo je skvelé. Boli to krásne dva dni, ktoré si naši žiaci náramne užili!
Naše bronzové dievčatá: Sofia Šemeláková, Lea Kozubová, Klaudia Požgayová, Natália Pamulová, Patrícia Lachkovičová, Marianna Vallová a Karolína Bodiová. Naši chlapci: Tomáš Jurišta, Oliver Kovačič, Matej Čičmanec, Šimon Polakovič, Adam Nilaš, Luka Petrič, Lucas Németh, Denis Filip, Maxim Srnanský a Peter Pavúk. Obidve družstvá mali na starosti tréner Peter Bublavý, asistentka Michala Cibičková a ochotnný pán vedúci Rudolf Štilhammer.
Chceme poďakovať našim futbalistom a futbalistkám za celoročnú snahu, ktorá vyvrcholila účasťou medzi najlepšími družstvami na Slovensku!


 

Šk. rok 2016/2017

18.5.2017 - Športom za duševné zdravie detí

Vybíjaná - turnaj 3.a 4. ročníkov základných škôl v BA - Nové mesto. 
Naši žiaci sa umiestnili na 3. mieste.


 

Juniorky obhájili Titul Majsteriek Slovenska !

25.3.2017 sa konali v Trnave Majstrovstvá Slovenska v gymnastickej súťaži družstiev Teamgym. Juniorky z našej školy obsadili 1.miesto a obhájili titul z minulého roka (Semanová, Urbanová, Záborská H., Hajóssyová, Šuniarová, Rímešová, Bernáthová, Kicková, Galandová, Šimončičová, Tomková Ema, Švarcová)

Žiačky obsadili v silnej konkurencii deviatich slovenských družstiev výborné 3.miesto  (Klimeková, Švarcová, Vanoolterboom, Baníková, Záborská J., Šimeková, Šimková, Baničová)

Pred dvoma týždňami sme sa zúčastnili medzinárodného festivalu pohybových skladieb v Trnave, kde boli obe družstvá (žiačky aj juniorky) bronzové.
Ďakujeme všetkým za podporu a dievčatám gratulujeme!
trénerka Mokošová